Get Adobe Flash player

 

Vārds „kosmētika” cēlies no grieķu vārda „kosmein”, kas nozīmē „ieviest kārtību, harmonizēt”. Dabiskās kosmētikas mērķis ir tieši tāds – visu sakārtot un ieviest pilnīgu harmoniju, stimulējot ādas metabolismu un uzturot (kā arī, ja nepieciešams, uzlabojot) tās svarīgākās funkcijas. Vienlaikus ņemot vērā to, ka skaistums sākas „no iekšpuses” – tas atkarīgs no veselīga dzīvesveida.


Dabiskās kosmētikas sastāvā tiek izmantoti komponenti, kas tiek lietoti fitoterapijā. Ne tikai mums pazīstamie (kumelītes, kliņģerītes, alveja..), bet arī dažādām citām valstīm un kultūrām (lotoss, ingvers, kurkuma..). Izvēloties dabiskus komponentus, priekšroka tiek dota ekoloģiski tīrām kultūrām ar „bio” sertifikātiem (ja tie izaudzēti, izmantojot roku darbu) vai savvaļas kultūrām no ekoloģiski tīrām zonām (vēl pastāv arī tādas). Tiek izmantotas arī minerālas un dzīvnieku valsts cilmes vielas – dzīvu dzīvnieku produkti – lanolīns, medus, propoliss. Pie kam izejvielu pārtapšana par kosmētikas produktu tiek veikta ļoti uzmanīgi un ar minimālu apstrādi. Dabiskās kosmētikas ražošanā cenšas izmatot komponentus ar vismazāko alergēno potenciālu (diemžēl šis potenciāls tomēr nevar tikt reducēts līdz pilnīgai nullei).

Izejvielas un pēc tam arī no tās izgatavotā produkta kvalitāti pārbauda speciālas organizācijas (Eiropā - BDIH*, Ecocert*...) un neatkarīga kontroles institūcija, kas apstiprina, ka kvalitātes kritēriji pilnībā ievēroti un atbilst augstām prasībām.

Pilnīgi dabiska kosmētika nesatur mākslīgus stabilizatorus un konservantus (parabēnus, fenoksietanolu…), naftas pārstrādes produktus (silikonus, minerāleļļu, parafīnu...), mākslīgas krāsvielas un aromatizatorus.

Pilnīgi dabiskas kosmētikas sastāvā netiek izmantoti komponenti, kas var nodarīt potenciālu kaitējumu veselībai.

Lasīt tālāk...

 

PARŪPĒJIES PAR KLIENTU VESELĪBU JAU ŠODIEN — GRIPA IR IENĀKUSI MŪSU DZĪVĒ!

Lai veiktu primāro profilaksi (pirmām kārtām cilvēkiem, kas pieder pie riska grupas), Latvijā tiek veikta paātrināta to specifisko vakcīnu izstrādāšana un reģistrēšana, kas iegūtas no ierosinātāja celma. Tomēr ir pieejami cūku gripas profilakses līdzekļi, kurus var atļauties gandrīz ikviens.

Mūsdienās, kad mēs dzīvojam un strādājam krīzes apstākļos, īpaši svarīgi ir atbalstīt Latvijas ražotājus.

Es esmu speciāliste, kas ilgus gadus nostrādājusi Latvijas Sanitāri epidemioloģiskajā dienestā (Sabiedrības veselības aģentūrā, SES), un gribu Jums ieteikt brīnišķīgu iekārtu, ko ir izstrādājuši un izgatavojuši uzņēmuma „Biosan” zinātnieki — mikrobiologi un citi speciālisti. To sauc par baktericīdo recirkulātoru ar gaisa caurplūdi UVR-M. Vienkāršāk sakot, tā ir lampa ar baktericīdu iedarbību, kas ievietota metāla korpusā.

Pēdējās izmaiņas (Sestdiena, 05 februāris 2011 17:54)

Lasīt tālāk...

 
Valoda
  • Latvian
  • Russian (CIS)
  • English (United Kingdom)
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs