Get Adobe Flash player

PARŪPĒJIES PAR KLIENTU VESELĪBU JAU ŠODIEN — GRIPA IR IENĀKUSI MŪSU DZĪVĒ!

Lai veiktu primāro profilaksi (pirmām kārtām cilvēkiem, kas pieder pie riska grupas), Latvijā tiek veikta paātrināta to specifisko vakcīnu izstrādāšana un reģistrēšana, kas iegūtas no ierosinātāja celma. Tomēr ir pieejami cūku gripas profilakses līdzekļi, kurus var atļauties gandrīz ikviens.

Mūsdienās, kad mēs dzīvojam un strādājam krīzes apstākļos, īpaši svarīgi ir atbalstīt Latvijas ražotājus.

Es esmu speciāliste, kas ilgus gadus nostrādājusi Latvijas Sanitāri epidemioloģiskajā dienestā (Sabiedrības veselības aģentūrā, SES), un gribu Jums ieteikt brīnišķīgu iekārtu, ko ir izstrādājuši un izgatavojuši uzņēmuma „Biosan” zinātnieki — mikrobiologi un citi speciālisti. To sauc par baktericīdo recirkulātoru ar gaisa caurplūdi UVR-M. Vienkāršāk sakot, tā ir lampa ar baktericīdu iedarbību, kas ievietota metāla korpusā.

 

UVR-M tiek izmantots, lai ar ultravioleto staru palīdzību veiktu gaisa dezinficēšanu dažādās telpās, piemēram, frizētavā, skaistumkopšanas salonā, klientu pieņemšanas kabinetā, pacientu pieņemšanas kabinetā poliklīnikā vai operāciju zālē slimnīcā, veterinārajā klīnikā, kā arī pārtikas rūpniecībā u.c. Visur, kur noslēgtās telpās pulcējas liels cilvēku daudzums, kur ir jāgaida sava kārta rindā vai jāveic kādas medicīniskas procedūras.

Baktericīdais recirkulātors ar gaisa caurplūdi UVR-M – iekārta, kas ir nepieciešama normāla darba nodrošināšanai katrā kosmetoloģijas salonā vai frizētavā, jo tur ir nepieciešams tīrs gaiss. Gaisa dezinficēšana novērsīs dažāda veida infekcijas pārnēsātāju un sēnīšu pārvietošanos no viena apmeklētāja pie otra. Ikviens meistars katru dienu strādā ar daudziem klientiem, un katram nākamajam klientam ir jābūt pārliecinātam, ka viņa veselība netiks apdraudēta. Agrāk tika izmantotas kvarca (UV) lampas, un apstrāde tika veikta atbrīvojot telpas un apstarojot virsmas, pilnīgi aizmirstot par telpā esošo gaisu. Intensīva UV gaisma ir bīstama cilvēkam, it īpaši acīm, tāpēc apstrādi ar kvarca lampu veica cilvēku prombūtnes laikā, bet lampas ieslēgšanas/izslēgšanas laikā bija jāvalkā īpašas brilles. Vecākās paaudzes cilvēki noteikti to atceras. Pēdējos gados ir izstrādātas daudzas jaunas tehnoloģijas, tāpēc ir radusies iespēja radīt jaunas paaudzes iekārtas.

Baktericīdā recirkulātora ar gaisa caurplūdi UVR-M izmantošana ir īpaši svarīga mūsdienīgās celtnēs ar iekšējas gaisa cirkulēšanas sistēmu, kurā tiek izmantota pieplūdes ventilācija, — tie ir tirdzniecības centri, mūsdienīgas biroju ēkas. Ja tiek izmantotas jaunās stikla pakešu tehnoloģijas, logus ne vienmēr ir iespējams atvērt (turklāt pilsētas centrā to labāk nedarīt vispār, lai telpā neiekļūtu kvēpi, izplūdes gāzes un putekļi). Tādos gadījumos visa gaisa apmaiņa norit ar iekšējas, iebūvētas ventilēšanas sistēmas palīdzību. Protams, šajās sistēmās ir iekļauti mehāniski filtri, bet es neesmu dzirdējusi, ka tajās būtu izmantoti gaisa baktericīdās attīrīšanas filtri, jo tas ir pārāk dārgi. Tāpēc mūsu pašu un arī mūsu klientu veselība ir tikai MŪSU PAŠU ziņā.

Baktericīdā recirkulātora ar gaisa caurplūdi UVR-M priekšrocības ir šādas — UV starojums, kas dezinficē gaisu, nerada kaitīgu ietekmi uz cilvēku veselību, jo UV lampa ir ievietota metāla korpusā, kur ir iebūvēti divi filtri, caur kuriem cirkulē dezinficējamais gaiss. Iekārtas darbības laikā cilvēki — gan darbinieki, gan apmeklētāji — var uzturēties šajā telpā neierobežoti ilgu laiku! Viņi ir pilnībā aizsargāti no tieša ultravioletā starojuma iedarbības. Tādējādi baktericīdais gaisa recirkulātors kvalitatīvi pilda savas funkcijas, turklāt — cilvēku klātbūtnē.

Šo iekārtu var ieteikt arī lietošanai mājās — piekariniet to pie sienas un recirkulātora korpusa iekšienē iebūvētā ultravioletā starojuma lampa attīrīs gaisu. Iekārtas darbības laikā var droši skatīties televizoru, strādāt pie datora vai vienkārši gulēt — blakus esošajiem cilvēkiem netiek radīts nekāds apdraudējums. Pačukstēšu Jums kā noslēpumu — uzņēmuma „Biosan” darbinieki jau vairākus gadus iegādājas šo iekārtu lietošanai savās mājās, it īpaši tie, kuru ģimenes locekļi mēdz bieži slimot ar saaukstēšanās slimībām.

Iekārta ļoti efektīvi palīdz pavasarī un rudenī — gripas un citu respiratoro vīrusu epidēmiju laikā, jo tai piemīt spēja darboties profilaktiski.

Gaisa attīrīšanas efektivitāte viena cikla laikā ir 90% (ja iekārta darbojas nepārtraukti). Piemēram, pēc vienas diennakts nepārtrauktas darbības gaisa piesārņojums ar baktērijām samazinās vairāk nekā divas reizes, bet pēc divām nepārtrauktas darbības dienām — gandrīz piecas reizes.


Tiek ražoti divu modeļu recirkulātori:
- pie sienas piestiprināma iekārta un
- uz statīva novietota iekārta, kuru var pārvietot visā telpas laukumā.

UN TAGAD PAR PAŠU SVARĪGĀKO:

Baktericīdo recirkulātoru ar gaisa caurplūdi UVR-M
var iegādāties tieši pie ražotāja — uzņēmumā „Biosan”.

Akcijas cena iekārtai ar jauno Bio dizainu — 150 lati, statīvam — 30 lati (bez PVN)

Mēs Jūs gaidām Rīgā, Rātsupītes ielā 7, 2. korpusā (Кleistos)
Pie mums var nokļūt ar 13. autobusu, braucot līdz pieturai „Mikrobioloģijas institūts”
Tālruņa numuri saziņai: 67860693; 28617280
e-pasts:
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
tīmekļa vietne:
www.biosan.lv

Alla Selina
biologs, ķīmijas maģistre, sertificētā higiēniste


Materiālu sagatavoja firma
GE&AL SIA, Neatkarīgais ekspertīzes birojs ,

Tālr..26040398; e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pēdējās izmaiņas (Sestdiena, 05 februāris 2011 17:54)

 
Valoda
  • Latvian
  • Russian (CIS)
  • English (United Kingdom)
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs