COSMOTEST CENTER SIA ATKLĀTS! Ziemassvētku atlaides pirmajiem 25 produktiem!

COSMOTEST CENTER SIA ATKLĀTS! Ziemassvētku atlaides pirmajiem 25 produktiem!

Dārgie draugi!

Mēs ar paziņojam, ka 2020. gada oktobrī sāka darbu kosmētikas testēšanas centrs CosmoTest Center SIA, veic un palīdz organizēt kosmētikas līdzekļu testēšanu dažādās jomās, tostarp ES laboratorijās.

Galvenie CosmoTest Center SIA testēšanas veidi, kas ir ļoti pieprasīti klientu vidū, ir klīniskie un dermatoloģiskie testi (tostarp ādas tests - " patch-test testi, deklarētu kosmētikas līdzekļa īpašību apstiprināšanai, piemēram, "hipoalerģisks" utt.), Kā arī stabilitātes testi, , ieskaitot iepakojumu saderības testu, tai skaitā gatavā kosmētikas produkta deklarētā derīguma termiņa apstiprināšana (paātrinātas novecošanas metode, kas ietver gatavā produkta paraugu uzglabāšanu ekstremālos apstākļos noteikta laika posmā).

CosmoTest Center SIA palīdzēs jums izvēlēties nepieciešamos kosmētikas testēšanas veidus un veikt testus šādās jomās saskaņā ar ES tiesību aktiem:

  • fizikāli ķīmiskās īpašības (ieskaitot organoleptiskos rādītājus, pH, mitrumu, koloidālo stabilitāti u.c.);
  • toksisko elementu saturs (smagie metāli – svins, dzīvsudrabs un arsēns);
  • mikrobioloģiskās analīzes, tostarp kosmētikas līdzekļa antimikrobiālās aizsardzības novērtējums (“challenge-test”, konservantu efektivitātes novērtēšanas metode);
  • toksikoloģiskie testi (in vitro metodes, kas tiek veiktas uz šūnu kultūrām;
  • saules aizsardzības faktors SPF / UVA apstiprināšana in vitro/in vivo.

UZMANĪBU! Grozījumi MK noteikumos Nr.354 "Kosmētikas līdzekļu būtisko prasību nodrošināšanas kārtība", mainītas normas mikrobioloģiskās tīrības kriterijiem!

Vairāk par izmaiņām

Kosmētikas līdzekļiem, kas tiek ražoti vai importēti pēc 2020.g. 6.novembra, veicot kārtējo jaunas partijas mikrobioloģiskās tīrības pārbaudi, jāpiemēro aktuālie, spēkā esošie kritēriji!


 

SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS!!!

LĪDZ 01.01.2021 PIRMAJIEM 25 PRODUKTIEM DARBOJAS ZIEMASSVĒTKU ATLAIDES MIKROBIOLOĢISKAI PĀRBAUDEI!

Pēc vairākas informācijas:

CosmoTest Center SIA
e-pasts: cosmotest.lv@gmail.com
Моb.: +371 29529125